Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Güde GIS 200 - zkušenosti

Zdravím, potřebuji trochu upgradovat vybavení tak se poohlížím, má někdo zkušenosti s těmito svářečkami? Docela se mi zalíbila, ale Güde osobně neznám, takže bohužel nemohu posoudit jestli má pořízení smysl, nebo jestli je lepší alternativa od Omicronu (např. GAMASTAR 175D). Poruchovost? Nebo nějaký jiný nápad resp. doporučení?

Na téhhle se mi zalíbila možnost MMA/MIG/MAG/TIG. Nepotřebuji nic extra, vařím párkrát za měsíc, ale když už, tak chci něco co opravdu funguje. V podstate potřebuju CO2 a TIG, ale bohatě stačí i tak 80A-100%. Rovnou jsem zamítl Einhell, Berlan a podobné, ovšem nevím, jestli tohle není taky něco podobného. Díky

neviem preco si myslis ze einhel je horsia znacka ako gude? je to v podstate to iste len ina farba...ja osobne gude zdaleka obchadzam,kupil som si uz davnejsie klincovacku a uz od zaciatku nefungovala ...v servise mi povedaly ze je v poriadku :)to ma presvedcily aby som s tou znackou skoncil..... radsej si kupim nieco v lidl-i....