Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hecht 146 BTS

Nema prosim s timto krovinorezem nejake zkusenosti.Chci koupit nejaky levnejsi krovinak mam malou zahradku.Tento jsem vybral podle recenzi ja vim ze nebude nic moc.

Mám ji od loňska. Těžká, výkon solidní. Často se uvolňuje červený kryt nad nožem, je potřeba dotahovat. Jednou se uvolnil tak rychle že mi struna udělala do krytu díru. Psal jsem do Werco o náhradní ale ani se neozvali. Cívka na strunu se v polních podmínkách špatně otevírá a struna špatně motá. Ale možná je to u jiných značek stejné.

mam ten 146bts uz tretiu sezonu,kosim nou burinu tak 5-6 krat do roka cca 4 hod.v kuse a slape ako za mlada ...je dost tazka a co mi vadi viac hlucna ...zo zaciatku kym som vycistil zahradu som pouzival aj retaz,aj pilovy list a vykonovo pohoda...za tie prachy spokojnost

Mam pul roku a zatim dobry. Seka casto, kosim s nim morcatum.
1) Je tezsi, ale ma dobry popruhy, takze v tom nevidim problem. Chce si ho vyladit na sebe.
2) Rozborka a sborka strunovy hlavy opravdu nic moc, ale je to cim dal tim lepsi, potrebuje se to ochodit
3) Startuje velmi dobre, pri dodrzeni ritualu popsanyho v navodu. Prvni, maximalne druhy skubnuti.
4) vykonu je dost i na vyssi travu ci maly stromky, kere.
Ja osobne bych ho i doporucil.

mam ho prvu sezonu, som spokojny,vykon paradny, jedin,co ma stve je blba vymena struny pocas prace. zle sa otvara hlava. preto uvazujem o hlave AMA, ktora to ma uplne genialne vymyslene, akurat nikde sa neviem dopatrat k rozmerom vnutorneho zavitu hlavy hecht...