Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavěcí šroub, rektifikační šroub..

Zdravím,

Potřeboval bych radu po jakých šroubech se dívat. Jedná se mi aby měl šroub hlavu/plochu tak jako šrouby rektifikační nebo stavěcí šrouby pro nábytek. Tak abych mohl do této základny/hlavny navrtat díru tak abych do této díry vložil špunt z přísavky a přísavka tak držela v této hlavě. Ta pak ponese sklo. Jedná se o stul z alu kola pro pochopení. Nějak nevím co vše existuje a co by bylo nejlepší pro můj účel. /nejlevnější. Ty stavěcí šrouby nebo šroubové nohy pro mašiny stojí docela knedlík. Díky

http://www.plastove-zaslepky.cz/fotky37749/fotos/3 7749_77_37749_76_37749_75_37749_74__vyr_73IMGP1849 .jpg

To co je na obrázku je to, co máte, nebo to co chcete mít? Všechny šrouby s šestihrannnou hlavou ji mají relativně plochou, eventuálně ji lze přibrousit a pak do ní vrtat díru. Velikost šroubu, resp. hlavy zvolte podle hmotnosti stolu a velikosti přísavky.
Nebo by vyhovovalo tohle?
http://www.kovaninabytkove.cz/cs/eshop/nabytkove-n ohy-a-barove-podperky/rektifikacni-nohy/staveci-sr oub-remi-905.html
23,- Kč se mi nezdá bůhvíjaký knedlík.