Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podoba vykresu vodovodni pripojky

zdravim,

1)je nejaky pravidlo(kodex) pro meritko stavebnich vykresu? Mam na mysli trba to kdyz uvedu na vykresu meritko napr. 1:743 ne-li jeste vetsi z vice cislicemi?

2)pokud pro vodovodni pripojku poziju mapove podklady ze stranek mesta, neni to plagiatorstvi apod?Jestli ne muzu ho pro pochopitelnost zjednodusit-upravit pro potreby VAK?(odmazat z nich trasy mistni kanalizace, pridat popis okolnich domu pro orientaci apod?)

3)kolik to zhruba stoji a od koho je potreba ten potencionalni vytvor nechat posvetit?

diky za odezvy.

...nevím o tom zhola nic, neumím to a nikdy jsem to nedělal, ani neviděl, ale protože mám mocného kamaráda - internet, jsem přesvědšen, že to zvládnu levněji a stejně dobře jako ten, kdo to nějakou dobu studoval a složil odbornou zkoušku. :-D

Poznámku snad jen k otázce č.3) : Proč si myslíte, že Vám Vaši malůvku někdo orazítkuje a podepíše levněji? :-) Cena není za to, kdo kreslil, ale za to, kdo nese odpovědnost.