Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ahoj, nevíte jak opravit hodinky :(( ?

Ahoj, lítal jsem s klukama na hřišti ( fotbal :D ) a jeden mě chytil za hodinky a utrhl jeden pásek. Nějak se mi o tom nechce říkat rodičům :D tak se ptám dá se to nějak opravit, popřípadě kolik stojí oprava :(( ? Stáli mě 1700 Kč tak se mi je nechce vyhodit. Ano jsou dost poškrábané ale nechci se jich zbavit :)) [img]vCBPp.jpg[/img]SNad se zobrazí obrázek :)) děkuji

Ked su vporiadku tie diery v tele hodiniek, tak tam staci dat novu tycku (to je taka s pruznymi koncami), urcite maju v kazdom hodinarstve.

Ak ale je znicena aj diera v tele hodiniek (vytrhnuty kusok plastu) tak tam tycka drzat uz nebude, to je potom dan za to ze si si kupil umelohmotne hodinky.
P.S. ale na tej fotke nic vytrhnute nevidim takze mala by stacit ta tycka.