Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podklad pro zamkovou dlažbu

Dobry den.Mame na dvoře stary popraskany a misty vydroleny beton.Chtěl bych ho nahradit zamkovou dlažbou.Chci se zeptat,jetli můžu ten beton nechat jako podklad a na něj dat 4cm jemneho štěrku a dat dlažbu.Vyškově by mně to pasovalo.A nebo ho musim dat pryč,nebo ho stači rozbit na menši kusy a na to dat dalši vrstvy jak se to děla ?Chci ještě dodat že tam občas jezdim velkym traktorem. Děkuji za odpověď a za radu

Bezne sa to aj tak robi, ze sa spravi betonovy zaklad, da sa strk a zamkovka. Aspon som to par krat tak videl.
Cize ak je ten beton skutocne pevny a vydrzi jazdu toho traktora, nebal by som sa dat na to zamkovku.