Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem satelitní přijímač

dobrý den, poprosil bych ještě radu.
chci mít satelitní příjem od T-mobile TV Start. Přemyšlim o dvouch přijimačích a to DI-WAY IRD-7111HD nebo AB CryptoBox 600HD. (nebo raději už popřemyšlet o AB CryptoBox 650HD?)
chci rovněž USB vstup využít pro připojení ext.HDD pro přehravani filmu.

poradili by ste mi ktery z těchto dvou přijimaču vzit aby podporoval Tmobile (to asi oba) a lepší na přehravani filmu?

děkuji Vám za Váš čas

DI-WAY nepoznam, AB-COM ako firmu poznam osobne a obcas u nich nakupujem, takze v skratke.
Vybral si si relativne novinky, ale oba pristroje od AB-COMu maju zatial pozitivne odozvy. Uzivatelia sa stazuju na trosku chaoticke menu a nelogicke dialkove ovladanie.
Naopak si chvalia bezproblemovy chod, ovladania z telefonu, ci tabletu, takisto moznost streamovania na androidove zariadenia a pod.
600 myslim nema CI slot, takze si over kompatibilitu s T-mobile. Mozes zavolat priamo do AB-COMu napriklad.