Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levná pásová bruska - jaká?

Na obroušení jedné staré skříně a pozdější občasné použití v dílně bych chtěl koupit nějakou levnou pásovou brusku. Nechci vyložený šmejd za pár set Kč, profesionální bych asi nevyužil. Zajímavé je že levné neznačky na internetu mají udávaný výkon motoru 2000W, značkové 700 - 800W. Levná bruska je značky Ferm, o něco dražší je modrá nebo červená řada Einhell. Bruska z Lidlu by asi stačila, běžně k dostání ale není. Která značka vás zklamala a určitě ji nebrat?

Nepletete si pojmy?

Pásová bruska
[http://www.pasovebrusky.com/static_pages_files/ima ge/Nejprod%C3%A1van%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD%20sestava.j pg]

Vibrační bruska
[http://www.rucni-naradi.cz/img_product/img/black-a nd-decker-ka300-vibracni-bruska.jpg]

Pokud jde o vibrační brusky určitě bych se zaměřil na to jak mají řešeno upínání brusného papíru a vyhnul se specialitám které mají třeba upínání na suchý zip. Již tak drahý nákup brusných papírů se prodraží o specialitu.

O vibrační brusku nejde. Dnes jsem byl v Tescu a měli tam levnou http://www.itesco.cz/cs/detail-produktu/power-forc e-pasova-bruska-8564/ . Vypadá jako levnější řada Einhell. Nevím jestli má větší problémy než jiné levné značky - s upínáním, odsáváním, přehříváním, říkám si že za tu cenu i kdybych ji na té skříni oddělal že by se mi to vyplatilo. Pokud by byla problematická...

na tu jednu skrinu ti uplne staci ta z tesca ,keby zhorela mas zaruku....ale necakaj zazraky ,ja som mal uz nejaku shark,einhel cerveny (oba este funguju) a nakoniec som skoncil pri makite ,ale ked pouzivam casto sa vyplati uz kvoly pouzivatelskemu komfortu a akejtakej istote ze mi to nezhorí ked ho najviac potrebujem...len pozor na to brusenie skrine ,pokial je nejaka vzacnejsia tak pasovka brusi dost agresivne...nedas si pozor chvilu a z hrany je radius :)