Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kachličky na barvu chyti?

dobrý den
chci se zeptat kutilové, jestli když natřu betoovou podlahu v garaží izobanem, chytí mi pak za pár let na to lepidlo ceresit + obkladačka? nebo jiné lepidlo?

ted ale potřebuju natřít podlahu, prootože se z toho betonu furt "praší"

děkuji

Za použití správných materiálů a dodržení technologie to bude OK. Lepí se dlažba na dlažbu, obklad na obklad, obklad na linkrustu (olejový nátěr), tak nevidím důvod proč by nešla nalepit dlažba na izoban. Zde na poradně několikrát probíráno. Hledej..

Jo a před nátěrem je nutné beton také řádně ošetřit. Zamést, vyluxovat, napenetrovat. Na barvy laky nejsem specialista takže nevím jestli má Izoban nějakou speciální penetraci a akrylátové disperze.. Sokraty a jiné jsou pod něj myslím nevhodné. Řešil bych to nejspíš hodně ředěným Izobanem.