Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomník na plyn

Dobrý den,
musím udělat opravu domečku na plynové hodiny který je u plotu.Dělala ho firma asi před pěti lety ale pak zde osazovalo město lampy a jednu dávali blízko pomníku na plyn a ten se teď nebezpečně naklání.Je to nějaká stavebnice tak jí chci rozebrat a vylít novou desku pod něj.Musím na to mít nějaké povolení nebo tak něco?

No já potřebuji ten pomník opravit dřív než spadne a to by asi naše město nestihlo.A co jsem tak koukal dovnitř ta firma co ten pomník stavěla tam dala jen šlupku betonu snad cm a ta praskla.Teď už to drží asi jen ta trubka na plyn co jde ze země a jen přidělaná uvnitř.