Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s e cigaretou

Už byla docela zapraná a špatně se s ní tahalo a ani z ní nešel pořádně kouř...
tak jsem ji mokře vyčistil ( pd tekoucí vlažnou vodou) a ted sice de kouř jak z komína...
ale vůbec necítím tu nápln ( používám tu stejnou jako předtím ), ale cítím spíš trošku něco jako gumu a chvilkama spáleninu...
a taky mi ta nápln strašně rychle mizí... než jsem šel se psem tak jsem doplnil na 1.6 ml a co jsem se vrátil jsem měl 0.8 a to jsem ani moc nekouřil....

nevíte čím to je ? :(

Pokud ti uniká liquid, tak ti někde vytéká. Když odšroubuješ clearomizér, tak se podívej na baterku, jestli tam není liquid. Něco málo nasáknou i knoty, ale 0,8 ml je poměrně dost. Spirálu čistím tak, že vše umyji pod teplou vodou a nechám vyschnout, poté na sucho vypálím spirálu, naliji liquid a kouřím.

Cao.
Me se stava jelikož mam menší grip ze když mi spadne dole u toho zavitu napraske a tece pres to jukni na to. Taky je dobre bud občas premotat spiralku nebo koupit novy attik zas taková palka to není :) a ideálně ja mam na každou prichut jiny attik at sa mi to nemicha :)
Preji houdne hustého koure ;)