Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špinavý pilíř a HUP - co na to?

[pvWL5.th.jpg] [ZaQXg.th.jpg]

zdraví, tento dvojitý pilíř stojí na pozemku cca 2 roky. Je z plastu, ale jak je vidět je takový zašly, zašpiněny, hnus.... vodou, jarem ničím takovým to nejde umýt

prosím tedy o radu bud čím by to šlo umýt, nebo čím by to šlo přebarvit, přelepit, co na to?
děkuji za tipy

Raději bych ho s vapkoou na smrt neposílal, protože na té fotce je hned vedle elektro. :x:
Holt lacinej plast, ať si k tomu laskavě dodá podporu výrobce. Tyhle moderní plasty by měly zakázat! :-D
Nejlepší bude se s tím smířit a ponaučit se do budoucna a plastů se vyvarovat jak jen to bude možné.