Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PIR detektor s funkcí PET

Ahoj, mám dotaz, chtěl si přidat do domu další PIR detektory k zabezpečovačce ale mám ten problém, že mám dvě kočky (8 a 5 Kg). Vím že jsou tzv PIR detektory s funkcí PET, ale nevím jak přesně to funguje - jestli to snímá jen od určité výšky (což by mě bylo k ničemu, když kočky skáčou všude), nebo to funguje jinak...

máte s tím nějaké zkušenosti? díky...

Zkušenosti nemám, leč s PET čidly jsem se už setkal. Kromě vámi zmiňované úpravy, kdy se omezí výška snímání, se používá dvousystemové čídlo.Obsahuje kromě PIR i další čidlo schopné rozlišit velikost. Myslím že jde o nějaký mikrovlný senzor.