Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace a parotesna folie ?

Dobrý den. Měl bych dotaz. Mám střechu kterou tvoří - krytina - fólie(nevím ted z hlavy značku,ale je to takové šedé plátno :-) ) dále je izolační vata a rost na sadrokartony. Než začnu montovat SDK chci se zeptat jestli se muze vata dotykat parotesne folie kterou budu lepit na profily? A taky by me zajimalo jestli se ta vata muze dotykat te folie co je pod krytinou,protoze jsem nekde cetl ze tam musi byt mezera,no doufam ze nemusi? Jeste jeden dotaz. Krokve maji 18cm,ale dal jsem tam vatu 25cm jelikoz jsem dal CD profily nize. Nevadi to necemu? Dekuji za odpoved

Ano ted se mi to vybavilo, folie je jutadach,takze tam by nemel byt problem.
Mezery mezi tramy jsem samozrejmne vyplnil a folie na profily je kontaktni,takze by to melo byt taky ok. Dekuji vam za rychle odpovedi.