Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepidlo na obkladačky

Dobrý den,chci se zeptat jestli máte zkušeností s lepidlem na obklady z Bazmaxu značka OK.Mají ho tedˇv akci za dobrou cenu,ale neznám jeho kvalitu.Potřebují to koupelny.Děkují zarady.slavek

Je to nějaké jejich vlastní lepidlo, tj. na obale mají napsané Baumax?
Pokud ano, nekupoval bych to. Kdysi mi pochybil pytel flexilepidla, inu vzal jsem z Bauhauzu nějaké, co mi doporučil prodavač jako vhodné... a práce s ním ve srovnání s lepidlem od Ceresitu byla nesrovnatelně horší. Pravdou je, že ten Ceresit stál třikrát tolik, ale mně to za to stálo.