Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návod k sekačce FIELDMANN

Dobrý den,
Nemáte někdo návod na sekačku FIELDMANN FZR 3002-B ? Koupili jsme ji na rychlo va bazáču za 1000 kč. Hlavně potřebuji vědět, zda se tam lije benzín namíchaný už z olejem.
Díky
Ondřej

Nemichat do benzinu nic. Je to ctyrtakt, jako auto(skoda favorit, treba, ta taky mela ohv rozvod). A olej neni do prevodovky, tu to vicemene ani nema, ale normalni motorovej olej do motoru. Tipnu si, ze 10W-40 bude v navodu a jsem si jistej, ze pri jeho pouziti nebude motor ten kus sekacky co odejde prvni.