Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem unašeč fíbrouvých kotoučů

Dobrý den.
Koupil jsem si tento unašeč (viz.odkaz)- je to určené do úhlové brusky, ale nepochopil jsem na jaké to je kotouče. Na unašeči není suchý zip- jen rovná plocha- tak bych to viděl na samolepící kotouče, ale na ty jsem nikde nenarazil. Dnes v Obi jsem koukal na fíbrové kotouče s tou dírou veprostřed ale z druhé strany byl jen papír- nebyly samolepící. Tak v tom mam zmatek na jaké kotouče to je..
http://aukro.cz/unasec-brusnych-fibrovych-vyseku-1 15mm-profi-i4224163446.html

ten krouzek pritahne ten kotouc k tomu gumovymu. A to gumovy ma prohluben, any ten krouzek nesmrdlal ten material. A proti protaceni toho kotouce to drzi jen trenim. Na flexu to vidim poprvy, ale na vrtacku sem to taky mel, zadnej zazrak ale funguje to.

je to unašeč na papíry různý hruosti, uprostřed mají kulatou díru a jsou ještě křžem prostřihlý, plácneš na unašeč, dotáhneš matkou a jedeš. Pouíváme v práci na ruční broušení větších nerezových ploch
Samolepící papíry existujou taky ale mají jiný unašeč bez matky se suchým zipem