Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodloužení sosáku montážní pěny

Hoj,
máte někdo zkušenost s prodloužením sosáku montážní pěny? Potřeboval bych ten sosák protáhnout tak na cca metr, abych měl jistotu, že dosáhnu. Jen nevim, jestli ta pěna v takové délce nebude dělat bordel (nezdrcne se a "nezapomene" pěnit?), případně jestli rovnou máte zkušenost, kde koupit nějakou tuhou dlouhou hadičku, která by se pro tento účel dobře hodila...
Samozřejmě počítám s tím, že po aplikaci bude zralá na vyhození.

Díky za zkušenosti.

Kupoval jsem v Horním Bachu průsvitnou trubičku na metry, vzal jsem náhradní trubičky a zkoušel rozměr na nich. Protlačí to i 1,5m, pro strkání do škvíry pod stropem jsem trubičku přilepil k nějaké tyčce, nebo drátu.