Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zkušenosti s HECHT

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, zda nemáte zkušenosti s benzínovými sekačkami HECHT. Prý je to český výrobce.
Díval jsem se, že ceny strojů jsou poměrně zajímave. Líbí se mi např. HECHT 5484 SXE 5 IN 1.
Myslíte, že by to byl špatný kup?
Díky
Ondra

Pokud hlavním kritériem je co nejnižší cena, tak je to sázka do loterie - buď to vyjde nebo to nevyjde. Holt výrobce někde ušetřit musí. Třeba já jsem si koupil křovinořez ještě i odjinud, to jsem se nahlas divil co všechno se mi při prvním sekání po$ralo, třeba i startovací šňůra. Jenže v TESCu byli na rozdíl od firmy WERCO, kde jsem si křovinořez koupil předtím, solidní, reklamaci mi uznali a peníze mi vrátili.