Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Čím byla přilepená lišta k podlaze?

Zdravím poradňáky.
Asi před půl rokem pokládali odborníci plovoucí podlahu a u dveří přilepili takovou přechodovou lištu (hliník potažený folií s imitací dřeva). Potřebuju ji teď vyměnit a zjistil jsem, že ta původní byla přilepená něčím, co je stále velmi lepivé a pružné. Rád bych tu novou zase přilepil něčím podobným, bohužel ani v Horním Bachu mi nebyli schopni poradit, co to je za lepidlo. Na pohled je to transparentní jako silikonový tmel, ale (i po tom půl roce) to stále lepí a táhne se to. Pokud někdo tušíte, co to je za lepidlo, budu moc rád.

řiká se tomu sobolí ho*no nehledej to v Horním Bachu ale zkus nějaké stavebniny tam budou vědět co ti dát.

Edit: co vím dělá se černý, bílý a šedý. Vypadá to jak šiška salámu pro psy(modrobílý obal) je to mimochodem vynikající i třeba na lepení skel.

Pokud myslíš stejně něco jiného, toto bych doporučoval jako náhradu(pokud ti postačí výběr barev)