Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Karavan - včely, myši

Do karavanu se mi dostaly myši - ty už sem vyhubil jedem, ale pořád to jde po nich dost cítit a mám tam asi dvě vosí hnízda. Chtěl bych se poradit, jak nejlíp zničit ty hnízda a čím přebit ten smrad z myší. Děkuji.

Tak to STOP, vosy a včely jsou zásadní rozdíl, hnízda vos a včelí plásty opticky nejde zamenit. Hnízdo vos je maximálne o stovkách létajícich jedincú, kdežto včely jsou společenství značne početnejší i malinkej roj číta na tisíce.

Včely nemají zvyk usadit se ve stísnených, znečistených, prašných prostorách, práve naopak takovým místum se vyhýbají. Myši jsou úhlavní neprátele včel, kde jsou myši, tam nejsou včely a naopak.