Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Montaz pracky do kuchynske linky

Zdravim, delam novou kuchynskou linku a bude tam zabudovana pracka. Chci se zeptat, jak ji pridelat aby v lince necestovala a nenarazela do linky? Taky jsem slysle, ze existuji nejake izolacni rohoze, ale zadne jsem nenasel. Pracka neni zadny cestovatel, ale behem zdimani se o kousek vzdy posune. Diky. Ondej

loading...

Doba cestujících praček a soutěže na vibrujících ždímačkách je pryč.Děje li se tak a není to nutné k umocnění sexuálních zážitků stačí vyměnit tlumiče. Pevné uchycení k lince bude na ni přenášet vibrace. Navíc žena dostává záchvaty čistoty a pračka musí ven, aby se za ní vytřelo. Tak jedině pryžová podložka z dob Tatramatek, nebo pryž mezi boky pračky.