Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pásová bruska - kde vyměnit uhlíky?

zdravím, mám brusku MAC allister mbs800 a pravděpodobně odešky uhlíky, nechce se ji točit. tak sem to rozebral ale nic sem nezjistil. Tak hledam manual ale nenalezam. pomohli byste mi kde u teto brusky se daji vymenit uhliky? nebo najit manual kde by to bylo vysvetleno? děkuji

no vesměs asi jo, ale je to dělaný pro servisáky a žádný "vesměs" nečekej. Já mám Black Decker, a rozdělat se musí celá. Také bych předpokládal "vesměs" přístupnější konstrukci. Takže rozebírej a nešpekuluj. Nejprve kryt řemenu, pak řemen sundat a pak ten zbytek..Montáž v opačném pořadí!

Můžou to být ty uhlíky klidně. Mně bruska taky někdy šla, někdy až na podruhý, někdy jsem jí pomohl rukou. Uhlíky. Ovšem tehdy se ještě dělaly přístupnější - takové velké platové šrouby z boku. Ale velká výhoda to nebyla. Uhlíky téměř nesehnatelné a když, tak za cenu 80% brusky...