Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zprovoznění televize na chatce bez elekřiny

Jak připojit televizi k autobaterii? A chytím vůbec nějaký program jen tak? Nebo je jiné řešení jak zprovoznit televizi na chatce bez elektřiny? Chtěla jsem manželovi zajistit sledování hokeje. Elektrocentrálu jsem zavrhla jelikož dělá kravál. Pokud mi tu někdo budete psát radu, tak prosím podrobně, jsem antitalent na elektřinu. Děkuji.

Ale dneska kdybych chtěl přenosnosnou televizi, tak mně napadlo jestli se nedělá i něco malého plochého, jako sou třeba chytré mobily, nebo tablety. Něco takového by třeba taky mohlo umět přehrávat filmy. Zkus se zeptat v elektru.

Chce to koukat, pro spoustu usb tuneru z kategorie par stokorun existujou aplikace pro android bez problemu.
Mimochodem, s tematem to souvisi velmi volne:
http://blog.ok1cdj.com/2013/05/rtl-sdr-tablet-s-an droidem.html
Nektery tunery jsou uplne blby, leze z nich jen nasamplovanej kus pasma mezi 30MHz a 2.3GHz, amateri to louskli a za par korun se tak da poridi hezkej prehledovej prijimac, na kterym lze krome televize i sledovat amaterskej provoz, leteckej provoz, lodni provoz, MHD poslouchat a s lepsi antenou i tahat snimky z meteodruzice. Za 400Kc velmi pekna hracka.

Ale zrovna ten nabizenej je to samy v blede modrym. Podporu pro OTG ma uz dneska prakticky kazdej tablet, i ty nejlevnejsi sunky za 1500 maj OTG redukci pribalenou v baleni, pak neni problem s obycejnym tunerem s velkym USB. A vyskouset par aplikaci z marketu snad takovej problem neni.
To laborovani co nabizim, to je nadhozeni novyho tematu pro par mistnich nadsencu, ze ten tuner se da vyuzit i jinak, pro me treba mnohem zajimavejc nez na cumeni na telku... ne navod pro reseni tohoto problemu, muzem si pro to zalozit treba vlastni tema.