Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč mi mizí obraz při přehrávání z DVD na LED TV?

Zdravím,

mám problém. Nedávno jsme pořídili LED TV Changhong LED32C2200DS. Propojil jsem jí s DVD přehrávačem Technika DX09 přes Scart. Po zapnutí vše naběhne jak má, přehrává asi 5-8 minut a najednou prostě jde jen zvuk, ale obraz nikoli. Ať s tím dělám co dělám, obraz už tam nevrátím. Po vypnutí všeho opět zapnu např. za 15 minut a vše se opakuje. Nevíte někdo, proč se toto děje? TV jinak přes normální kabelovku UPC běží bez problému a DVD vedle v pokoji na obyčejné TV taky-tak kde může být zakopaný pes? Předem děkuji všem za radu. Hezký den. P

Podle popisu tipuju, že číňani neodladili všechny chyby v programech a možná zapomněli u tohoto režimu (SCART) aktivní ochranu obrazovky pro statický obraz ("chránič obrazovky") která je třeba u přehrávání rádia nebo hudby z USB (i když černý obraz je divný, u mně po obrazovce běhá jakási ikona, že hraje rádio).
Popis je ale trochu matoucí, vypne se obraz vždy po stejné době? - změřit přesně.
Divné taky je, že to nejde nijak změnit viz: "Ať s tím dělám co dělám". To jako nereaguje na dálkové ovádání? Nejde zobrazit menu? Nejde přepnout na jiný vstup?
Jak je TV stará? Víc jak dva roky?
Každopádně, pokud je k dispozici novější firmware, tak bych to zkusil. Jinak reklamovat...

Zdravím,
TV je nová-máme jí měsíc. Menu se zobrazuje, ale při jakémkoli pokusu o změnu v menu se stejně obraz již nezobrazí-jde jen zvuk. Jestli je to pokaždé stejná doba, tak to teprve změřím. Jdu to vyzkoušet a hned dám vědět:-). Zatím moc díky, ale i tak je divné, že klasická TV UPC jde bez problému:-(