Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolní telefon na sim

Zdravím. Pátrám po netu po klasickém stolním telefonu, který by byl ale na sim kartu. Našel jsem jen asi 3 výrobky. Opravdu je tak malá nabídka?? Je to pro 80 letou stařenku, která opravdu nedá práci s mobilem, nehledě na to,že bych nedělal nic jineho než mobil hledal :-) Máte někdo nějaký tip, nebo je opravdu nabídka tak omezená a nebude z čeho vybírat? Předem díky za odpověďi.

Dobrý den,

stolní telefony na SIM od české společnosti JABLOCOM, lze zakoupit u národního distributora odstraněn odkaz (Kurt) Pro 80 letého seniora bych doporučil telefon Help Me! kit, který je s telefon propojen pomocí tísňového tlačítka, které lze umístit na zápěstí a v případě nehody pomoci telefonu přivolat pomoc.

Rádi vám poskytneme prostor pro reklamu na našem webu: advertising (Kurt)