Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem parotěsná pěna

Zdravím, existuje nějaká parotěsná nízkoexpanzní pěna? potřeboval bych vyplnit nějaké štěrbiny tak aby byly paropropustné a přijde mi škoda plýtvat tam patotěsným tmelem (jutafol mastic)

asi špatně čtu, nebo nechápu..
....parotěsná nízkoexpanzní pěna? potřeboval bych vyplnit nějaké štěrbiny tak aby byly paropropustné a přijde mi škoda plýtvat tam patotěsným tmelem (jutafol mastic
tak jakou? parotěsnou, čii paropropustnou?

Pěny jsou obecně porezní, paropropustné.