Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spára v polykarbonátové střeše-jak zadělat.

Dobrý den, mám otázku jestli neznáte nějaké jednoduché (levnější řešení) jak zadělat Spáru v Polykarbonátové střeše (dvoukomorový profil o tl.1,6cm) viz.foto
Je to normální střecha položena na ocelových nosnících s rozestupy cca. 1,1 m. znovu to je ukázané na fotce. Je to starší střecha a na novou nejsou peníze tak hledám řešení jak ji trochu opravit.
3c77a78d5e
[3c77a78d5e]

Co tam bylo původně?

Levně? Sehnal bych od podlaháře zbytek pruhu lina a nalepil ... je to ale pěkná prasárna.
Normální a téměř věčné bude zakončení plechovým hřebenáčem s dostatečným přesahem mezi jendotlivými kusy. Stačí poptat u klempíře.
Bože, jak já plasty nesnáším ... zlaté sklo ... :i: