Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kombinace obkladů z jiných sérií

Pěkný den, poprvé v životě jsem objednával kachličky do koupelny a WC. Poctivě jsem naměřil plochu. Vymyslel rozložení barev a vydal se objednat obklady i dlažbu. Bohužel jsem si v obchodě neuvědomil, že rozměry jednotlivých kachliček jsou pro každý barevný vzor jiné, protože nešlo o jednu sérii. V místě přechodu z jedné barvy do druhé tedy kachličky nebudou ve spárách navazovat na sebe! Máte s tím někdo také nějakou zkušenost a jak jste to nakonec vyřešili? Fotky Vašich řešení výhodou. Děkuji

njn. Za hloupost se platí. Protože, upřimně.. to napadne málokoho aby kombinoval obklad rozdílných rozměrů, tedy neočekávám přehršel zkušeností ani fotek. O jaké rozměry přesně jde? Šly by na sebe alespoň ob jednu spáru kdyby se jedny lepily naležato a druhé nastojato? Ještě mně napadá dokoupit a oddělit to nějakou neutrální listelou.