Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pračka Beko WML 15100 P

Dobrý večer,
prosím o radu.Včera se mi nezapla pračka,dosud prala bez problémů.
Poslední program byl na 60 stupňů,taktéž jsem měla pocit,že pere o hodně déle,než jindy...Když se zapne hlavní vypínač,měla by rozsvítit kontrolky a začít napouštět-nyní po stisknutí hl.vypínače probliknou kontrolky a následně pračka vyhodí pojistku na zásuvku v koupelně,bez jiné činnosti...Takže tímto Vás někoho prosím,pokud máte někdo vědomí o tom,co s ní je,aby mi pomohl,nechce se mi ji jen tak vyhazovat,když nevím,co s ní je a hlavně platit peníze opraváři za něco,co by jsme třeba zvládli sami...Díky za odpověď.:-):?:

Přesně a podrobně popište závadu. Pak budeme moci dedukovat chybu.
1) po výpadku jističe jsou dvířka zamknutá? Ne - možná chyba v závoře ANO - možná vadný napouštěcí ventil - jeho cívka (kovošrot - náhradní)
2) zapnete-li pračku s otevřenými dvířky a ona po chvíli vyhodí jistič - možná chyba odrušovacího kondenzátoru - stačí jej vyřadit a dodat později

--- a takhle můžeme pokračovat do aleluja --- lepší je měření na místě