Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem benzinová sekačka s pojezdem

dobrý den kutilové
chci se zeptat a nechat si poradit s výběrem benzinové sekačky na zahradu s pojezdem. Plocha na sekání je rovinatá necelých 1000m2, takže plocha nevelká. Takže nechci žádné drahé stroje, ale zase né nějakou šunku co se mi rozpadne po půl roce. Přišel mi leták z mountfieldu a akce na tuto sekačku. Nevím ale jestli vybavení = ceně, nebo jestli to není jen akce naoko aby lide kupovali? nebo sem našel tuto levnější. Ale nevyznám se mo v tom. Jak říkám nechci žádny drahý, ale benzim s pojezdem aby byl a za lidovou cenu vděčný stroj.
Poradíte mi, nebo dáte názor na odkazy moje?

děkuji

takže váhám mezi 3mi stroji, všechny jsou osobně dostupné nedaleko od bydliště, takže bych to kopuil osobně. Jen neví jesi ta nejdražší z těch 3 je fakt nejlepší? třeba u te za 8000kč se mi libi možnost napojeni hadice k umyti sekačky, jen ta cena. U te za 5750 sem slyšel, že motor je o ničem. Takže zlatej cenovej střed?
tato za 5750kč
tato za 7190kč
tato za 8000kč

děkuji za váš názor kterou by ste brali nebo naopak nebrali

Já sem si koupil tuto http://www.mountfield.cz/sekacka-xs-55-mhs-/-ntl-1 sek2110 akorád bez pojezdu protože mám hodně stromků a záhonků taky jsem chtěl původně levnou cca kolem 3000 Kč ale po přehodnocení že to není jen na 3 roky tak sem přidal hlavně kvůli motoru HONDA to je fakt kvalita kamarád má všechny mototry od hondy co se týče zahradní techniky a fungujou řadu let :-)nemá cenu šetřit myslim si že zato trápení to nestojí a není nějak moc hlučná. Já mám přímo http://www.mountfield.cz/sekacka-xs-50-mh-1sek2120 a ta má krásně jezdí vůbec žebych úmorně tlačil vůbec né prodejce mně upozornil tato má jako jedna zmála ložiska v kolech ;)

Sice nejsem původní zadavatel dotazu, ale mohu posloužit odpovědí. Mám XS 55 MHS s Hondou 14 let a zatím jsem vyměňoval pouze unašeč nože, protože jsem najel ve vysoké trávě na pařez u souseda a střihly se kolíky na unašeči. Cena asi 250 Kč. Každé 2-3 roky výměna svíčky, jinak nic. Olej měním po roce. Nůž už má šířku asi 2/3 původní. Seču 1x týdně 400m2, 1x měsíčně 1000 m2. Občas vypomáhám sousedům. Jo, musel jsem prořezávat obruče kol, protože byly sjeté do hladka a klouzaly do kopce. Větší trávu asi 20 cm (nebo 30 cm je-li řidší) nesbírám do koše, protože je hned plný, ale mulčuji.