Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kotel Dakon stále hoří

Dobrý den,
mám kotel Dakon Dor 24 cca 8 let v provozu.Vše dobré, jen když chci ztlumit hoření, kotel hoří dál i při zavřených dvířkách a dusivkách. Marně se snažím přijít na to, kudy se přisává vzduch.Prosím o radu.

Děkuji

Zdravím, někdy přisává horními dvířky (těsnění) totéž spodní. Tu těsnicí šňůru je také dobře občas vyměnit ona se vymačká. A pak hlavně dvířka dole nemusí těsnit. Jinak klasika dno ve kterém je ten špunt na čištění se občas při čištění uvolní, je jen přitmeleno. Pokuid se čistí nešetrněji a do dna se více klepne může se uvolnit. Vyhasnout, vyčistit, svítit baterkou jestli někde neprosvítá. Ještě můžete mrknout na energoportál :)))