Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gril na prase

Dobrý den, sháním na podnikání gril na prase. Nosnost grilu by měla být minimálně 100kg. Jednalo by se o grilování prasat s váhou právě kolem 100kg. Nejlepší řešení topeniště by bylo zboku aby omastek z prasate nepadal do uhlí a tak nevznikaly karcinogení látky v mase. Gril by měl obsahovat odkapávací vanu, vidlice a motorek. Ale klidně i bez, s tím, že si to dokoupím sám. Pokud máte někdo nabídku nebo víte kde takový gril sehnat, tak mi prosím napište na email demo1@seznam.cz

Budu všem moc vděčný za každou radu nebo nabídku. Děkuji

Zde jedna inspirace...

A zde další stačí kliknout na fota

takhle velký grily to už zakázkový zboží anebo práce pro kutily.

Jeden dobrovolný hasičský sbor u nás je vyrábí, ne přímo takové jak jsem posílal odkazy, i s pohonem třeba ale nic moc levnýho to není. Jako kompenzaci za zhotovení si třeba neberou peníze ale něco se jim hodí do krámu(do hasičárny) foto zde jiný jsem nenašel kde je to vidět

ale dneska když si to nějak zaplatíte tak Vám takový udělá každý shopnější zámečník.