Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sadrokarton na komín

zdravím, chci se zeptat jak připevnit, opláštit komín sadrokartonem?šířka 44cm, výška cca 220cm. muže byt jako na obrazku? že v 3 místech připevním ke komínu přímy zavěs a svisle na kraji pak upevním k závěsum profil. A takto z každe strany, takže 4x. Muže tak byt? stači 3 přime zavěsy na vyšce 220cm?

[K3etR.th.jpg]

díky za info

Vim, ze uz to ma pan hotove, ale obcas to ctou dalsi.
Lepeni ano, ale rozhodne ne penou na stary zdeny komin. Lepit vysoce horlavou penou nehorlavy SDK material je dobry ulet... Zkuste si pod kusem peny prejet zapalenou sirkou.
Cementove flexibilni lepidlo je idealni volba.;-)

Protipoziarnu? Tu som teda este popravde nikde nevidel, vsade len obycajnu a max tak zimnu, nizkoexpanznu pripadne lepiacu na polyš či tvárnice. Minule som zhanal lepidlo na parozabrany v tube ani to nikde nemali, vsade mi len obojstrannu lepiacu pasku strkali do ruky ze to je na parozabrany, cele mesto som obehal, potom aj susedne mesto, ani v hobymarkete nemali, az mi v jednom kaufe chlapik povedal ze to nikto nepouziva ze to raz aj mal na sklade ale nikto to nekupoval az tomu vyprsala expiracna doba a cely karton vyhodil. Alebo obycajny aceton - takmer nezohnatelna vec, ten chodim kupovat ku vam za hranice, lebo u nas v meste nikde nemaju a to sme okresne mesto 20tis. obyv. Jeden by sa z toho pos...