Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termostat

Hezký den přeji.
Mám doma ledničku Liebherr cup 2901 a pokazil se termostat.Nechtělo to vůbec chladit.
Koupil sem nějakyý univerzální ale to zas chladí až moc (vše zmrzlé).
Psal sem do autorizovaného servisu tak termostat mají ale stojí 1500 Kč.
Nevíte náhodou jakým by se dal nahradit ten originál???
Děkuji moc P.

Záleží jakou hodnotu ten termostat má,rozdíly jsou veliké. Samozřejmně,že u této lednice musí být termostat samoodmrazovací a cena se pohybuje od 80 Kč podle typu. Napiš typ původního přilož foto. Liebherr mám taky doma.