Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tulipány nekvitnú ...

Zdravim prajem dobry den ,
potrebujem znovu nieco poradit :) prvy krát som sadil tulipany , cca 40 cibulí ( cibulky som dostal ) a skoro zo vsetkych mi vyrostli iba listy , je to tým , ze boli male cibulky, alebo som to hlboko zasadil, alebo je to slabou zimou , mohol by mi niekto poradit ??? Dakujem za prípadnú odpoved

a9520126

Nevím, jestli zimou, ale můžu potvrdit. Každý rok mám okolo 12 žlutých, 35 červených, jeden červeno-žlutý ( asi mutant, já ho tam nesázel :D ), 3 nějaký speciální červený a někdy se chytí i fialovej a bílej po jednom či dvou.
Letos všeho všudy 2 žlutý a asi 4 červený, po zbytku včetně mutanta ani stopy. Nějaký divný, asi tím počasím. Snad se jen letos neprobudily a příští rok se zase chytí.