Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dvojitý mezišňůrový vypínač

Zdravým. U stojací lampy (jedno velké světlo + malá lampička) mě odešel dvojitý vypínač, rád bych ho vyměnil ale nikde nemůžu žádný sehnat. Nevíte kde by se dal nejlépe v Plzni sehnat?
Google mi moc nepomohl, akorát mi řekl že je to nedostatkové zboží. Děkuji předem za rady.

Tak s takovýhlema kolíbkovýma vypínačema ho za cca 40-50kč vyrobíš doma :-), stačí si v gme či jinde koupit přiměřenou krabičku a ty vypínače do ní implantovat. Trochu hnusnější, no spíše divný, řešení by bylo dát na kabel dva standardní šňůrový vypínače za sebe, ale...

Před časem jsem na ně nekde již nevím kde narazil a koupil dva , jeden namontoval a druhý mám v rezervě stál včetně jednoho přívodu s flexo vidlicí a dvou vývodů 200Kč . než jsem ho sehnal tak jsem měl ke každé žárovce samostatný vypínač včetně kabelu a rozdvojku v zásuvce , udělat rozbočení ve vypínači se mi dost dobře a esteticky nepovedlo ,mohu poskytnout