Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nátěr starých obkladů a dlažby

Dobry den, zajimalo by me, zda nekdo nema zkusenost s naterem starych obkladu a dlazby v koupelne. Bydlim v obecnim podnajmu a nechci investovat do novych obkladu apod., na druhou stranu chci, at to vypada slusne a napadlo me toto reseni. Jde mi hlavne o to, aby byl nater vodeodolny a neco vydrzel. Existuje nejaka takova barva? Syntetika nebo treba nejaka silikonova barva? Predem dekuji za odpovedi :-)

no jasně, že natřít to jde. ale každý nátěr prostě vypadá jako nátěr. takže to holt tak či tak bude vypadat jako natřený dlaždičky, čili něco jako apartmán v hotelu v užgorodu :-D

co se zkusit dohodnout s majitelem mebo správcem, či jak to vlastně chodí u obecních pronájmů, že by to buď vyměnili oni a nebo bys to vyměnil ty a oni uhradili/odečetli z nájmu atd? Dřív se žádalo na OPBH, ale to už teď asi je nějak jinak ne? Nicméně ať už je majitel kdokoliv, myslím, že by to mělo být (minimálně finančně) na něm

pokud to budeš natírat, tak bych si hodně pečlivě pohrál s vyčištěním těch dlaždiček a odmaštěním. Jinak se ti to bude loupat a to bude teprve nádhera. S tím čištěním pak může být víc práce než osekáním a nalepením nových obkladaček - vždyť to zas tolik nestojí. nějaký nejlevnější obklady jsou třeba 200 za m2 + lepidlo, to zas neni taková hrůza ne? A můžeš se vyblbnout. v pujcovne si pujcis sekaci kladivo a stary obklady jsou dole natosup... teda pokud to není koupelna 30 m2