Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co zvenku na starou garáž

Ahoj. Mám dotaz. Mám starou garáž, kterou jsem zdědil. Je z nějakých doma dělaných tvárnic. Střechu jsem již opravil, ale jde o stěny zvenku. Jsou nahozený, ale naprosto v dezolátním stavu. Nahazovat neumím. Šlo by je obložit zvenku OSB deskami a ty něčím natřít, nebo původní zeď opatřit rovnou nějakým nátěrem, až se zbavím té staré malty? Díky moc, Honza

já to na garáži řešil tak, že jsem vyspravil místa s odfouklou omítkou , napenetroval, natáhl lepidlo,perlinka a na vrch pytlovanou omítku s kamínky - natáhnout a zatočit. Nikdy před tím jsem to nedělal a výsledek je super - dobře se stím dělá