Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypojený jeden válec?

Zdravím, při mytí motoru sem zjistil, že je jakoby vypojený jeden válec.... Ale to by přece jelo hůř a naopak auto jede mnohem lépe než by mělo. Teda aspon do 120km/h potom už je myslím slabší než by mělo být, ale to je mi celkem buřt, protože víc nejezdím. Vyskočit to podle mě nemohlo je to tam celkem na fest, musel to tak udělat už předchozí majitel, ale proč?
[http://kutilska.poradna.net/file/view/2626-p325006     0-jpg]

Předem díky za odpověd.

Řekl bych, že je to šumák, žhavička se za provozu nijak neůčastní (auto i bez toho zapojení jede na všechny válce), žhaví se jen při startu a chvíli po, ale ostatní válce to tu chvíli utáhnou. Pak už to zase funguje standardně. Proč to někdo vypojil nevím, ale určitě to sníží odběr z baterky a přes to to nastartuje :-). Nicméně mělo by to být zapojené.

Tak úplně jedno to nebude, ten válec bude trpět a lambda asi taky, protože než se zahřeje na dostatečnou teplotu samovznícením, tak to určitě neshoří jak má ;-)

studenej motor nastartuje na brnk i v -20

Kdy všichni tyhle teploty na to zkoušení startování berete? U nás taková kosa nebyla minimálně 10let :-)