Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sádrokartonová příčka s dveřma

Dobrý den. Plánuju sádrokartonovou příčku a chci se zeptat jestli muže být místo profilů UA na zárubně použito profil CW a v něm vložen dřevěný trámek. A ještě jak velkou díru si mám připravit na 80 dveře . Předem děkuji Vláďa .

Aještě se zeptám po dkať se počítá síla zateplení.když mám spočítáno že dám 14mezi krokve a potom 12cm tj celkem 26.Doufám že to stačí.Ta síla se počítá na začátek cd nebo až ke konci ,kde se šroubuje sdk.Děkuji

Barine,
místo profilů UA na zárubně použito profil CW*** ano může být, klidně i bez trámku ze dřeva.

A ještě jak velkou díru si mám připravit na 80 dveře*** pro obložkové nechte 90cm, ale pro futra , ty musíte hned zadělat, páč pak se tam nedostanete.