Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Malování obrázků

Ahoj, zkoušeli jste si někdy malovat obrázky na své tělo? Nebo si jinak ozdobit sami sebe? Teď myslím takové co by byly na furt, jako třeba tetování. Kámoš to dělá horkým kovem a má to moc krásný. Znáte ještě jiné možnosti? Samozřejmě že to bolí a je to nebezpečný, ale to moc neřešte.. díky všem za tipy

Téma není v souladu s Pravidly. (Kurt)

jé díky tak to je ono. A myslíš že to je pravda že se potom dělají endorfiny a dělá to euforii?
A já myslela že to vynalezl kámoš on říkal že to vynalezl sám, tak to asi kecal...
To si děláš srandu ne? orgány si odřezávat to někdo dokáže?