Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomrkávání světel

Zdravím,

na chlaupě nám občas takjako pomrkává osvětlení (žárovky - všechny současně - svítí v krátkých intervalech slaběji). Nevíte aspoň jestli je problém spíš v chalupě nebo v tom co k nám jde ze sítě? Případně jak to řešit...

Takze treba jednou denne, akorat pres den si toho nikdo nevsimne. Vazne - nejspis povolenej drat(pokud je elektroinstalace hlinik, tak je to na 99.9% pokud ne, porad 90%), zavolat nekoho kdo tomu rozumi a opravi to, opravdu s tim neni sranda, od pozaru po probijejici pracku ci cerpadlo na vodu:x:.

Když světlo pomrkává, co dělá rádio nebo televize, pokud je tam, máte? Nám něco takového dělala elektrika taky, byla uvolněná propojka z vnějšího vedení (máme ještě vzduchem) do baráku. A v noci tam byly vidět jiskřičky (opravil to montér z rozvodných závodů).