Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Montaz digestore

Ahoj, mam objednanou kominovou digestor Amica a zajimalo by mne jak vysoko nad plynove horaky ji namontovat. Na netu v navodu moc konkretni nejsou. Jaka je idealni vyska? Mam starou troubu od Mory. Dik

Vzdálenost mezi odsavačem a varnou deskou nesmí být menší než:
• 650 mm nad elektrickými plotnami a sklokeramickou deskou
• 750 mm nad plynovými hořáky
Vzdialenosťmedzi odsávačom a varnou platňou nesmie byťmenšia než:
• 650 mm nad elektrickými platňami a sklokeramickou platňou
• 750 mm nad plynovými horákmi