Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhrada za jistič LSN B16

Zdravím, potřeboval bych poradit, jaký jistič rozměrově odpovídá jističi LSN B16, který se už bohužel nevyrábí. Dnes jsem koupil jiný, ale ten je menší a nesedí na lištu ve skříni.

Moc díky za rady

Jestli 1F nebo 3F je jedno. Liší se pouze v šířce, ale ostatní rozměry sedí, tedy Hager asi o 3 mm vystupuje z rozvaděče. Výrobcem LSN byl OEZ (sekce dříve vyráběné přístroje), je tam katalogový list s rozměry. Stejně tak u Hageru najdete katalogový list s rozměry.

Ahoj, mohu využít téma a poprosit o radu?
máme jistiš LSN B32 který je vadný. Koukal jsem na náhradu a podle katalogu by to mělo býtLPN-32B-3
Ale i to jsem již na spoustě obchodů narazil na to že se již neprodává. nemá prosím někdo typ na jeho další náhradu? Má mi to přijít pak známy vyměnit, ale doufal jsem že jistič nebude problém, ale nejsem si už vůbec jistý čím vším se to liší mimo to že je B a na 32A
moc díky
S