Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrezlý ráfek zevnitř

Zdravím, prosím vás mám zrezlý ráfek na motorce zevniř - Zvenku vypadá krásně. Ten rez jsem natřel odrezovačem a obrousil a chystám se ho natřít základní barvou. Vadí, když nebude ten rez odstraněnej úplně, ale nějakej tam zůstane a já ho natřu základovkou? Největší množství rezu jsem odstranil. Díky :)

O žádný "hliněnce" jsem neslyšel. Do pneumatik se sype klouzek, neboli jemně mletý mastek (nerost, bílý jemný prášek), který neleptá pryž, tvoří kluznou vrstvu, která nedovolí vulkanizaci pryže s jiným materiálem v místech, kde vlivem odvalování pneumatiky vzniká mikrotření a jindy rozdílné a hladké povrchy se vzniklým teplem a tlakem mechanicky spojí. Je to obdoba "kovářského svařování", kdy se dvě ohřátá železa přiloží na sebe a údery kladiva dojde k jejich plošnému spojení.
Základovku použij podle návodu výrobce - nenapsal jsi, kterou používáš a chceš fundovanou radu? Čti - i kníhy :-)