Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED žiarovky

Kupil som pred nedavnom led ziarovky zo zahranicia a po tom ked su dlhsie zapnute tak zacnu blikat a stalo sa mi uz ze jedna mi aj strelila, po rozobrati som zistil ze strelil kondenzator ktory tam bol, v nutri je kondenzator typu 47uF 100V , chcel by som sa spytat ci sa to mohlo stat z dovodu ze tento kondenzator je nato slaby, a aky kondenzator by som mal pouzit aby to fungovalo?

a nemoze byt chyba v tom ze ten kondenzator bol nekvalitny kedze to bol z ciny? alebo ze ten kondenzator je slaby alebo nieco take ? lebo chle som skusit ten kondenzatro prepajkovat za novy takze ci mam kupit presne taky isty ?

Preco si kupujes nejake nebezpecne smejdy z nejakeho zahranicia? Este k tomu nejake blikatka s totalne poddimenzovanym kondenzatorom.
Ak najdes nejaky na vyssie napatie tak mozes pouzit nejaky na vyssie napatie. Stejnu kapacitu samozrejme. A stejny typ !