Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklý Display Nokia Lumia 920

Dobrý den kolega v práci mi nabízí na prodej telefon Nokia Lumia 920 plně funkční ovšem má prasklé sklo ne display za 1500-2000 vyplatí se to koupit a vyměnit sklíčko kolik by to stálo děkuji Miloš.

Nevím přesně co to mělo za důvod, ale lidi u nás v práci, co měli 920 se jí postupně všichni dobrovolně vzdali a nafasovali raději 820. Matně mám takový pocit, že když se vybila, tak i když se dala na nabíječku, tak poměrně dlouho nešla zapnout. A možná ještě něco jiného...Zkusím se poptat.