Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka nádobí Siemens? jakou koupit?

Odešla nám myčka
http://kutilska.poradna.net/q/view/85446-mycka-zan ussi-dws684-nenapousti-vodu?page=r85499#r85499
a rozhodli jsme, že už ji nebudeme resuscitovat, ale koupíme si nějakou novou, úspornější. Byli jsme se podívat v qelbu, padla nám do oka myčka Siemens SN25M209EU, ale na internetu u ní byla poznámka "Doprodej a výprodej Siemens". Koukal jsem dál, padnul jsem na typ Siemens SN25M289EU, má horní koš na nádobí a je možné ji koupit asi o 2000Kč levněji než tu předchozí. Než se rozhodneme definitivně (netrváme ani na jednom typu ani na značce Siemens), sháníme informace co by nám pomohly se rozhodnout.
Můžete se s námi podělit o vaše zkušenosti s myčkami nedávno koupenými?
Zatím máme požadavek na šířku 60cm, cenu tak do 15000Kč a bez přívodu teplé vody - tu bychom neměli kam zapojit. A samozřejmě v těchto mezích co nejúspornější a co nejnižší spotřebu vody.
Jo a nějakou známější značku.
A nevíte někdo, jestli něco znamenají ta čísílka a písmenka u těch výšeuvedených myček?

Siemensky jsou, co do kvality, takový lepší střed (a padají ze stejné linky jako Bosch), a jediné, po čem bych se koukal, ja asi funkce "rackmatic", či jak se to jmenuje - jedná se o výškově nastavitelný horní koš, a je to příjemná vlastnost;-). Ale třeba někdo poradí i něco lepšího…

My koupili před dvěma lety Whirlpoolku.Dva koše na nádobí, horní polohovatelný na výšku, třetí šuplík na příbory.K tomu parní trysky a maximální spokojenost.6 smyslů a nějaký aquasteam plus kontrola znečištění vody pro případné použití při dalším mytí.Žádný knoflíky, jen dotykový panel.Spotřeba vody max 12 litrů plus noční program se sníženou hlučností (36 db).Stála tuším necelých 12 tisíc, ale typ nesdělím.Nejsem momentálně doma.