Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Programy v HD kvalite- jak na to

Zdravím Vás,

Koupil jsem si novou TV a která má vysoke rozliseni. Vubec se v tomto oboru nepohybuji, tak proto pisi sem. Koupil jsem si obycejnou antenu a naladil programy. Bohuzel jsem si vsiml, ze zadny program neni v HD kvalite. Premyslim tedy nad stelitem. Ale za boha se nemohu rozhodnout jakou si vybrat spolecnost. Vim jen o spolecnosti Skylink. Ale zda se mi nesmysl platit 250Kc mesicne abych mohl mit ceske programy v HD kvalite. Poradite mi, co bych mohl v teto situaci delat. Doslechl jsem se, ze jeden pan z nasi ulice ma satelit ale chyta programy v HD ale nemusi platit vubec nic. Jak to tedy je? Vubec tomu nerozumim. Budu rad za kazde info.

P.S. UPC u nas nema pokryti...

jeden pan z nasi ulice ma satelit ale chyta programy v HD ale nemusi platit vubec nic.

jdi za pánem z vaší ulice, že chceš, aby Te naučil jak se krade vysílaní ze satelitu v HD

Když jsi koupil tu novou TV, úplne Fuulll HD, tak jsi snad vedel že na pozemním vysílaní to s HD slavné není
a tak skoro nebude, když chceš HD, tak kabelovka nebo satelit, všechno spoplatnené, to jsi nevedel ? Tak už víš, v dnešní dobe, krom reklamy, zadarmo není nic.

... :puff:

CT1 všeobecný SD
CT2 všeobecný SD
CT24 spravodajský SD
CT sport športový SD *
CT1 HD všeobecný HDTV **
CT sport HD* športový HDTV **
CT :D detský SD
CT art zábavný – kultúra SD *
Nova všeobecný SD *
Nova HD všeobecný HDTV **
Nova Cinema filmový SD *
FANDA pre mužov SD *
TELKA zábavný SD *
Smíchov zábavný SD *
Prima všeobecný SD *
Prima HD všeobecný HDTV **
Prima COOL všeobecný SD *
Prima Love pre ženy SD *
Prima ZOOM dokumentárny SD *
TV Barrandov všeobecný SD
Šlágr TV hudobný SD
regionalnitelevize.cz spravodajský SD
Ócko hudobný SD
RETRO hudobný SD / MPEG-4
REBEL hudobný SD
RELAX zábavný SD
Active veštecký SD
TV Noe krestanský SD
Regina TV NOVÝ zábavný SD
STV Jednotka všeobecný SD
STV Dvojka všeobecný SD
Markíza všeobecný SD
Markíza HD všeobecný HDTV **
Doma pre ženy SD
DAJTO pre mužov SD
TV JOJ všeobecný SD
JOJ Plus všeobecný SD
WAU zábavný SD
TA3 spravodajský SD
TV 8 veštecký SD

* Programy pre karty používané na!území Ceskej republiky
** Všetky HD sú dostupné iba na kartách Irdeto /Irdeto ICE

Já přijímám satelit od Skylinku. V základní nabídce jdou všechny české i slovenské programy, viz seznam od Joseph. Nyní se platí za základní nabídku 29,- Kč měsíčně, lze předplatit na rok.
Mnoho dalších programů a skupina dalších programů v HD, je placených.
Pokud budeš kupovat sat. přijímač, samozřejmě musí být pro HD vysílání. Musí obsahovat dekodér Irdeto. Měla by to být samozřejmost, přesto se přesvědči jestli má výstup HDMI, s televizorem jej propojíš HDMI kabelem. Dále potřebuješ přístupovou kartu, často se prodává v setu s přijímačem.
Podívej se na stránky Skylinku, nabízejí cenově zvýhodněné
sety. Jako nový zákazník, budeš mít (asi) tři měsíce kompletní nabídku zdarma. o-nas-13.html.
Ha! Teď koukám, že už to stačili zdražit na 33,- potvory:-|

přesně jak píšou přede mnou jen doplním - příjímač s dekodérem, dekodovací kartu, koncesionářský poplatek, servisní poplatek, o montáži a věčném přelaďování nemluvím a výsledek - mazanice, která má v rohu nápis HD...
podívej se na " parabola .cz "